İmalâtlar

Korkuluk İmalatları

teknik-iş-inşaat-korkuluk

Paslanmaz, Krom, Alüminyum, Metal Ferforje uygulamaları yapılmaktadır.

Korkuluk imalatları, sektörünün hep ilerisinde yenilikçi, estetik tasarımıyla, kolay uygulanabilir kalitesiyle kendini her geçen gün yenilemeye devam etmektedir.Küpeşte sistemlerine kattığı özellikler

sayesinde Korkuluk sistemlerinden sonra yeni Electron serisiyle alüminyum korkuluk sistemlerine yeni bir soluk getirmiştir.Masa, sandalye, bekleme grupları, alüminyum korkuluk sistemlerine yeni bir çağ başlatmıştır.

Hızla değişen ve gelişen yapı sektöründe yeni nesil korkuluk sistemleri geliştiren, yüksek imalat kabiliyeti ile hızlı bir gelişim göstermiştir. Oval-Elips Sistemlerini eksiksiz bir şekilde tasarlayarak yapıların korkuluk sistemlerindeki yeni ve değişen yüzü olmuştur.

       Hayatınızı Korumak İçin Sizinle Birlikte Çalışıyoruz…

Soyunma Odası ve Duş Kabinleri

teknik-iş-inşaat-soyunma-odası

Otel, Fabrika ve Personellerin yoğun çalıştığı alanlarda bay ve bayanlar için soyunma giyinme ve duş alma ihtiyaçlarının kolay giderilmesi için hazırlanmış alanların oluşturulması.

Soyunma Odası ve Duş kabinleri yaparken önceliğimiz temizlik ve hijyeni ön planda tutmaktır.Yapılarımızda sağlıklı bir ortamda ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz ilk prensiplerimizdendir.Soyunma odaları isteğinize göre yapılmaktadır.Her türlü malzeme kullanılır, kullandığımız tüm malzemeler fiyatı dahilinde hijyenik ve sağlıklıdır.Sizin istekleriniz ve arzularınız doğrultusunda bir şablon hazırlanıp, beğeninize sunuyoruz.Eklemek veya çıkarmak istediğiniz şeyler olduğu takdirde olabildiğince yapabiliyoruz.

İstediğiniz tasarımda soyunma odası ve duş kabinleri yapabiliyoruz.

Siz Hayal Edin Gerisini Biz Halledelim…

 

Personel Sigara İçme Alanı İmalatı

teknik-iş-inşaat-kapalı-od

Gün içerisinde iş yeri giriş kapısı veya şirketlere yakın kaldırımlarda bekleyip sigara, çay v.s. gibi şeyler içen iş yeri personeline oldukça fazla rastlamaktayız.

İş yerlerinde işçilerin ara dinlenmesi için kapalı bir mekana ihtiyaç duyulmaktadır.
Buna göre işçilere günlük çalışma süresinin ortalama bir zamanında o yerin gelenekleri ve işin gereğine göre ayarlanmak suretiyle işçilere;
– Dört saat veya daha kısa süreli işlerde on beş dakika,
– Dört saatten fazla ve yedi buçuk saate kadar (yedi buçuk saat dahil) süreli işlerde yarım saat,
– Yedi buçuk saatten fazla süreli işlerde bir saat,
Ara dinlenmesi verilmesi gerekmektedir.
Ülkemizdeki uygulamada ara dinlenmesi genellikle yemek ve çay molası olarak da kullandırılmaktadır.
Bu aralarda kendinizi az da olsa daha iyi hissedebilmeniz için çalışıyoruz.

Yangın Kaçış Koridor / Merdiven

teknik-iş-inşaat-yangın-merdiveni

Yangın merdiveni ülke çapında yangın merdiveni yönetmeliği ile zorunlu hale getirilmiştir.Yangın çıktığı halde insanların bir çıkış noktası olarak önemli bir rol oynar.Bu sayede can güvenliği açısından önemli bir rol oynadığını görmekteyiz.

Uzman çalışanlarımız ve engin tecrübeleri ile kusursuz yangın merdivenleri yapmaktayız.Çalışanlarımız bu alanda eğitim aldığı için projelerimizde hata payını minimuma indirgiyoruz.

Yangın merdivenlerinin yasalarda zorunlu hale getirilmesiyle birlikte bu alanda boy gösteren farklı ölçeklerde onlarca firma ortaya çıkmıştır.Ancak bu firmalar birçok alanda hiçbir bilgiye sahip olmadığından sizin için hayati bir meseleyi riske atmaktadırlar.

Bu firmaların çoğu yasalardan hiçbir bilgiye sahip değildirler, amatör birkaç çalışanla birlikte ve yapılarında birden fazla hatayla boy göstermektedirler.Demek istediğimiz ise hayatınızı gerçekten bu işi ciddiye alan ekiple çalışmalısınız.

|