Soyunma Odası ve Duş Kabinleri

teknik-iş-inşaat-soyunma-odası

Otel, Fabrika ve Personellerin yoğun çalıştığı alanlarda bay ve bayanlar için soyunma giyinme ve duş alma ihtiyaçlarının kolay giderilmesi için hazırlanmış alanların oluşturulması.

Soyunma Odası ve Duş kabinleri yaparken önceliğimiz temizlik ve hijyeni ön planda tutmaktır.Yapılarımızda sağlıklı bir ortamda ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz ilk prensiplerimizdendir.Soyunma odaları isteğinize göre yapılmaktadır.Her türlü malzeme kullanılır, kullandığımız tüm malzemeler fiyatı dahilinde hijyenik ve sağlıklıdır.Sizin istekleriniz ve arzularınız doğrultusunda bir şablon hazırlanıp, beğeninize sunuyoruz.Eklemek veya çıkarmak istediğiniz şeyler olduğu takdirde olabildiğince yapabiliyoruz.

 

 

 

içerikMüşterilerimizin isteğine göre farklı malzeme kombinasyonlarında da (membran kaplı MDF, laminat kaplı MDF vs.) üretim yapabilmekteyiz. Dünyanın tanınmış aksesuar markalarını standart olarak kullanmakta olup, opsiyonel olarak elektronik kilit, askılık vs. aksesuarların da uygulamasını yapmaktayız. İstenilen ölçüde üretebildiğimiz compact laminat oturma banklarını da soyunma dolapları ile kombine olarak sunmaktayız.

İstediğiniz tasarımda soyunma odası ve duş kabinleri yapabiliyoruz.

 

 

Siz Hayal Edin Gerisini Biz Halledelim…images (1)

 

 

|