Havalandırma ve Klima

teknik-iş-inşaat-hava

Genel mekanlarda iklimlendirme, ısıtma, soğutma ve havalandırma uygulamaları.

Sanayinin ilerlemesine eş olarak çevre kirliliği de her geçen gün daha da artıyor.Yaşamamız için gerekli olan hava ise bundan oldukça fazla etkileniyor.Binaların içerisindeki hava kalitesinin daha iyi olmasının da önemi giderek artmaktadır.

Örneğin, toplu olarak yaşanılan ve sağlıklı ortam koşullarının önem taşıdığı alışveriş merkezleri, hastaneler, sinema salonları, müzeler, marketler v.b. yerler de havanın daha temiz ve sağlıklı olması gereken kapalı ortamlardır.Bu gibi yerlerde iç hava kalitesini en üst seviyeye yükseltmek gerekir.

Önceliğimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda bir plan hazırlayıp, gerektiğinde çalışılacak alanı önceden analiz edip özel çözümler üretiyoruz.

İşte bu bilinçle, hava kalitenizi yükseltip, size daha iyi bir yaşam kalitesi sunmak için çalışıyoruz.

 

 

Yapılan havalandırma tesisatları köşe ve flanş bağlantı parçalarını, birbiri içerisine sıkıca geçirme ve burada sıkıştırılma şeklinde olmaktadır. Flanşların kanallara montajları, pnömatik panç makinasında yapılmaktadır. Flanşları takılan havalandırma kanallarının köşe ve flanş bağlantı noktaları silikonlanarak sızdırmazlık sağlanır. Havalandırma kanallarımıza, sizin istekleriniz doğrultusunda ses ve gürültüye karşı akustik, ısı yalıtımın için bir tarafı alüminyum levha kaplı, 2.5 cm klima levhası izolasyonu ve ayrıca klima flex kanal izolasyonları da yapılmaktadır.

Tecrübeli ekibimizle zamanında ve kaliteli işler üretmeye devam etmekteyiz. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tecrübemiz, birikim ve deneyimlerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Havalandırma konusunda tüm sorunlarınıza en iyi çözümü bulmak ve sizin memnuniyetiniz için,amacımız ve ilkelerimiz her zaman en iyi hizmet, teknik destek, satıştan önce müşteri memnuniyeti olmuştur.

 

|