Mermer Uygulamaları

teknik-iş-inşaat-mermer

Otel, Spa, Hamam, Residence ve AVM alanlarında isteğe göre çeşitli mermer uygulamaları.

Mermer, doğadan gelen kıymetli yapı taşlarındandır.Mermer gibi, granit ve traverten gibi malzemelerde bunun içerisindedir.Bu malzemeleri iç ve dış mekanlarınızda kullanıp, yaşamınızı daha kullanışlı, estetik ve daha yaşanılabilir bir hale getirmek için çalışıyoruz.Pencere önü denizliklerinden asansör sövelerine, merdiven kaplamalardan mutfak ve banyo tezgahlarına kadar herşey sizin yaşam kalitenizi yükseltebilmek için..

Mermer basamak ile kaplamaların yanında binalardaki dış iç mekanlarındaki gerçekleştirilecek mermer basamak uygulamaları için mermer uyum sağlayan bu malzemedir. Zengin çeşitliliği ve usta işçiliği ile birleşip mekanlarınızın zarafet anlayışını yeniden tanımlıyor.

Apartman, otel, okul, hastane veya şirket binalarınızın asansörleri, mermer ve granit asansör sövesi kaplamalarıyla hem şıklığa hem de yıllara meydan okuyan bir dayanıklılığa kavuşacak.

Banyolarınızın, tıpkı diğer odalar gibi kişiliğinizi yansıtması artık güç değil.dayanıklı granit, her devrin modası mermer ve göz alıcı çimstone banyo tezgahlarıyla siz de lükse uygun fiyatlarla sahip olacaksınız.

Pencere altlarına hayat veren denizlik uygulamaları ile artık pencereler daha göz alıcı hale geliyor. İster granit ister mermer modellerden pencerenize en uygun olanı seçin, kalite ve estetiği uygun fiyatlarla pencerenize taşıyalım.

Ev, iş yeri, otel, şirket binası fark etmez; herkes merdivenlerinin temiz ve şık görünmesini ister. çimstone, mermer ve granit merdiven kaplama işlemleriyle merdivenlerinizde hayal ettiğiniz şıklığa en uygun fiyatlarla sahip olacaksınız.

Sürekli boya derdiyle uğraşmak mı yoksa tek seferde dayanıklı ve göz alıcı bir çözüm, zevkinize uygun bir duvar kaplama Traverten kaplama ile antik bir görünüm, granitin şıklığı ve mermerin hiç eskimeyen güzelliğini duvarlarınızla buluşturuyoruz.

Lüks ve estetiği harmanlayarak mekanlarınıza modern çizgiler ve ruh katan Ankraj Kaplamalar ile siz de zamanın ötesine geçin.

Artık mutfak tezgahlarının dayanıklı olması yetmiyor; tasarım ve estetik de sağlamlık kadar önemli. Artık mutfak tezgahlarının dayanıklı olması yetmiyor; tasarım ve estetik de sağlamlık kadar önemli.

Mobilyaların tasarımı kadar dayanıklılığı da ayırt edici bir özellik. Eğer gerçekten dayanıklı ve bir o kadar da şık masa, sehpa ve konsollara sahip olmak istiyorsanız doğru adres. Çimstone, mermer ve granit sehpa modelleri ile yalnızca dayanıklı ürünlere değil, harika tasarımlara da sahip olacaksınız.

Şöminenin modası hiç geçmiyor. Bu yüzden şömine yaptırırken ilk düşünülmesi gereken sağlam malzeme ve usta işçilik. Granit ve mermerden ürettiği birbirinden özel şömine modelleriyle mekanlarınıza özel bir atmosfer katmanıza yardım ediyor.

Mimari ve tasarım alanında kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşan waterjet, yani sujeti tekniği ile mekanlarınıza farklı ve ayrıcalıklı bir görünümüm kazandırabilmek artık çok kolay. Bilgisayar ile organize çalışan waterjet sistemi mermer, granit ve traverten yüzeylerinize istediğiniz şekil ve desenlerin işlenmesini ucuz ve kullanışlı hale getiriyor. Yüksek basınçla uygulanan waterjet kesim ile çevreyi kirletmeden ve bilgisayar desteği sayesinde hata payı olmaksızın hayallerinizdeki motifleri mermer, granit ve travertene işliyoruz.

Mermerin üzerinde yürürken kendinizi ayrıcalıklı hissederseniz. Granit zemin sizi kendisine odaklar. Çimstone bir yer kaplamasını adımlarken renklerin ve desenlerin ahengine kapılırsınız. Granit, mermer ve çimstone zemin kaplama uygulamaları ile uzun yıllar varlığını sürdürecek bir hizmete uygun fiyatlarla sahip olacaksınız.

 

Siz de bu ayrıcalığa ve şıklığa hayatınızda yer vermek istiyorsanız Teknik İş İnşaat’ın tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

|